Hakkımızda

Skin401, Flavus Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş’nin tescilli markası olan Türkiye’nin en geniş Beauty|Health|Well-being ürünlerini sunan ve en hızlı büyüyen güzellik platformu olan Flavus.com’da elde ettiğimiz tecrübeler ile hayata geçirdiğimiz yeni nesil bir cilt bakım markasıdır.

Skin401, formülasyonlarını dermokozmetikten gelen aktif içerikleri kullanarak, Kore kozmetiğin bakım rutinlerinden ilham aldığı doğru bakım rutinleriyle bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Skin401’in 4 ana kategorisi olan Temizleyiciler, Tonikler, Serumlar ve Kremler ile cilt bakımının en temel 4 adımın karşılan komple cilt bakım ritueli sunan bir markadır.

Temizle, Arındır, Onar ve Besle diye adlandırdığımız bu aşamalar ile en doğru cilt bakım rutinini ürünlerimiz ile sağlamak mümkun hale gelmektedir.

Skin401 ürünlerinin hiçbirinde paraben, SLS, SLES ve parfüm bulunmamaktadır. Ürünlerimizin tamamı vegan olup, üretim ve formül geliştirmenin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde test yapılmamıştır. PETA başvurusu yapılan ürünlerimizin paketlerinde çok yakında “Cruely-FREE” logosunu da kullanmaya başlıyor olacağız.

Ürünlerimizde çevre duyarlılığımızın bir göstergesi olarak hiçbir jelatin kullanılmamıştır.

Tüm sorularınız için bize [email protected] email adresinden ulaşabilirsiniz.

Skin401 cildinize iyi gelecek.